Тиждень безпеки в ДНЗ «Малятко»

14 травня в гостях у рятувальників побували дошкільнята Вишнівецького ДНЗ «Малятко».

Найбільше дітей цікавило, як працюють вогнеборці. Тому працівники пожежно-рятувальної частини багато розповідали малечі про те, як рятувальники виїжджають на пожежі, як їх ліквідовують, який спеціальний одяг при цьому вони одягають для захисту. Також діткам продемонстрували спорядження та спеціальну техніку, розповіли, під час яких надзвичайних ситуацій їх доводиться застосовувати.

Дошкільнята розглядали все із захопленням та радістю. А щоб відчути себе хоч на мить вогнеборцями, діти й самі спробували одягнути захисну каску та посидіти в кабіні рятувального автомобіля.

Щоб від зустрічі малеча отримала ще більше корисних знань, рятувальники провели з дітьми бесіди щодо важливості дотримання правил безпеки. Зокрема, дошкільнятам пояснили, до чого можуть призвести дитячі пустощі з вогнем, що треба робити, щоб не допустити виникнення пожежі і як діяти, коли сталося загоряння.

Задоволені зустріччю, вихованці дитсадка зробили пам’ятне фото із рятувальниками та пообіцяли, що завжди дотримуватимуться правил безпеки, які дізнались від працівників Служби порятунку.