Тренер ФК “Вишнівець-2” Борис Дзьоба про закінчення футбольного року і місце команди в обласному турнірі

У 2018 році у футбольному житті області відбулося дуже багато позитивних змін. Саме про них йшлося під час підбиття підсумків футбольного року в обласному драмтеатрі імені Т. Шевченка, де зібрався весь футбольний цвіт.

48388401_1165343853622197_2530012470676815872_n

Серед них і вишнівецькі форварди, які в напруженій боротьбі вибороли в першій лізі (команда «Вишнівець 2») почесне третє місце. Треба сказати, що, до останнього туру наші футболісти боролись за «золото». Вигравали у більшості із 18 команд, та й із разючою перевагою. А ось в останньому турі щось пішло не так, і вже боролись за друге місце. Чогось забракло, це ще аналізують. Але й вийти на третє місце в обласному чемпіонаті, в напруженій боротьбі, вирвавши перемогу у багатьох клубів області, -це здорово.

Заслуга в цьому всіх гравців. Але слід відзначити голкіпера Михайла Горліцького, який став кращим воротарем чемпіонату області в першій лізі. Тішили професійною грою захисник Максим Борисевич, нападники Дмитро Галадей, Тарас Косінський, півзахисники Михайло Вітерук, Святослав Кантицький та інші.

За словами голови Федерації футболу Тернопільської області Тараса Юрика, «цього року збільшили кількість команд в дитячо-юнацькій футбольній лізі. Діти – це найбільша інвестиція, яку ми робимо у футболі. І цього року вперше відбувся дитячо-юнацький чемпіонат, у якому брали участь понад 80 команд».

Говорилось і про популяризацію футболу. Цьогоріч в області долучилися до серйозного проекту, єдиного в Україні – відкриття соціально-спортивної школи «Реал Мадрид». А присутність такого іменитого клубу на Тернопільщині – це великий крок вперед.

Третім, не менш важливим напрямом, є розвиток футбольної інфраструктури. Це підтверджують 17 відкритих полів зі штучним покриттям, що є досить серйозним інфраструктурним проривом в області.
В Україні з’явилася державна програма, спрямована на відкриття футбольних майданчиків зі штучним покриттям, яка працює уже другий рік.

Незважаючи на прекрасний стадіон у нашій громаді, хотілося б розвантажити його. Тому якби і такий футбольний майданчик зі штучним покриттям для дітей з’явився у Вишнівці, було б добре.

48387097_1165343713622211_6410268861425254400_n

БОРИС ДЗЬОБА,