Увага, вакансія! Ми шукаємо Вчителя математики і фізики

Якщо для Вас «школа» і «дитинство» – слова, які означають захоплюючі пригоди, радість відкриттів у компанії друзів, тоді Вам до нас!

einstein

Ми шукаємо Вчителя математики і  фізики:

• Котрий знає, що основне завдання школи – зацікавити дитину і вчити тому, що реально необхідно для успішного щасливого життя.
  • У якого є ідеї, як зробити навчальний процес цікавим і радісним в сучасних умовах.
  • Вміє і хоче будувати навчальний процес, виходячи з запитів часу і талантів дітей.
  • Захоплений сам і веде за собою дітей, вирішуючи нестандартні завдання освіти.
  • Вміє грамотно і доступно доносити інформацію.
  • Прагне до самовдосконалення і розвитку, доброзичливий, позитивно мислить.

Завдання:

• Цікаво і захоплююче передавати свої знання.
  • Забезпечувати доступну подачу матеріалів, сучасний і інтерактивний процес навчання.
  • Брати активну участь в житті школи.
  • Розширювати свої знання та педагогічні навички.

Ми пропонуємо:

• Забезпечення всіма умовами для Вашого розвитку і можливості для реалізації Ваших талановитих ідей.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради