УВАГА!!! Зміни у Програмі житлових субсидій.

Відділ соціального захисту населення Вишнівецької селищної ради повідомляє, що з травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

При цьому, з метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом усіх 5 місяців неопалювального періоду, тобто, у травні – вересні 2021 року, житлова субсидія всім домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

–        через уповноважених осіб територіальної громади (старости);

–        безпосередньо до відділу соціального захисту населення Вишнівецької селищної ради, за адресою: смт.Вишнівець, вул. Грушевського, 6, кабінет №1;

–        заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення;

–        через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua.

Просимо усіх, хто потребує підтримки держави, не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.