Уряд вніс зміни до перспективного плану формування ОТГ на Тернопільщині

Кабінет Міністрів України вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Тернопільської області.

Як зазначили в Уряді, цими змінами уточнено склад Борщівської, Більче-Золотецької, Мельнице-Подільської, Трибухівської, Золотопотіцької, Гусятинської, Гримайлівської, Вишнівецької, Зборівської, Залозецької, Озернянської, Почаївської, Лановецької, Борсуківської, Коропецької, Скориківської, Теребовлянської, Микулинецької, Байковецької, Заводської, Білобожницької, Колиндянської, Шумської, Саранчуківської та Великодедеркальської громад.

Водночас перспективний план формування територій громад Тернопільської області доповнюється Бережанською, Бучацькою, Копичинською, Товстенською, Заліщицькою, Дорогичівською, Збаразькою, Киданецькою, Козівською, Купчинецькою, Кременецькою, Монастириською, Підгаєцькою, Тернопільською, Білецькою, Острівською, Підгороднянською, Чортківською, Нагірянською громадами.

За перспективним планом до Вишнівецької ОТГ входитимуть сільські/селищні ради: Вишнівецька, Бодаківська, Бутинська, Велико-кунинецька, Дзвинячанська, Залісецька, Коханівська, Лозівська, Млинівецька, Раковецька, Старовишнівецька, Устечківська.

Більше інформації ТУТ.