Участь у святі “Вишивана Вишнівеччина” взяли школярі та жителі громади /фото, відео/

16 травня о 14:00 год на базі Вишнівецької ЗОШ (в зв’язку з погодними умови) Центром культури і дозвілля було проведено акцію «Вишивана Вишнівеччина» до якої активно долучились учні шкіл та жителі громади.

Розпочалось свято з привітання ведучих (Якубовський Євген та Мар’яна Матвійчук) та музичної школи веселою інструментальною композицією. Після цього до привітання долучились Тетяна Гродська з піснею «Синє небо, жовте поле», танцювальний колектив «Харизма» із запальним танцем «Дівочі викрутаси» та Єлизавета Руденька з піснею «Моя Україно!».

Завершилось свято танцювальним флешмобом «Одягни вишиванку, Вкраїно моя» в якому були задіяні студія сучасного танцю «Лілія», танцювальні колективи «Харизма» та «Ритм».

Після завершення слова вдячності висловила заступник селищного голови Юлія Миколаївна Цимбалюк. Також усі бажаючі мали зможу сфотографуватись біля «Вишиваної України», яка була виготовлена з ініціативи ЦКІДу за підтримки Зіліневича Ігоря Антоновича, Кравця Олега, Франяк Оксани, Обізюк Тетяни, Буковської Інни, Романюк Аліни та  учнів і технічних працівників Вишнівецької ЗОШ.