У Вишнівецькій громаді відбувся турнір з вільної боротьби “Кубок Вишнівця”

Уже втретє смт Вишнівець приймає всеукраїнський турнір з вільної боротьби.

У змаганні взяли участь команди таких міст: Тернопіль (2 команди), Борщів, Теребовля, Шумськ, Дубно, Львів (2 команди), Кам’янець-Подільський (2 команди), Рівне, Рокитне, Клесів, Щирець, Мегерів, Івано-Франківськ, Чернівці, Банилів (Чернівецька обл.) Збараж та Вишнівець. А це майже 200 учасників.

За словами керівника секції з вільної боротьби та ініціатора проведення турніру Олега Борисевича, учасникам подобається бувати у Вишнівці на турнірі,  їм до вподоби атмосфера доброзичливості і спортивного настрою, яка тут панує. І учасники вже втретє з задоволенням приїжджають до нашого містечка, щоб позмагатись,  поспілкуватись зі спортсменами.   Все пройшло злагоджено, незважаючи на дощ (розпочались змагання на  Вишнівецькому стадіоні, проте спортсменів і глядачів застав дощ, тому фінальні поєдинки відбулися у спортивній залі Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст., де попередньо, на випадок негоди, було все підготовлено). 5 команд, які прибули  з інших областей  готелювалися в гуртожитку Вишнівецького ліцею.

Учасники змагань з вільної боротьби Вишнівецької громади у різних вагових категоріях посіли такі місця: Олег Рись (ІІ місце), Іван Максимчук (ІІ місце), Станіслав Бак (ІІ місце), Денис Шклярук (ІІ місце), Назар Баньковський (І місце), Володимир Бак (ІІІ місце),  Назар Бовтун (ІІ місце), Роман Догон (ІІ місце), Марко Баньковський (ІІ місце), Антон Луцик (ІІІ місце), Адам Сініков (ІІІ місце);

Ангеліна Хом’як (ІІІ місце), Поліна Хом’як (ІІІ місце), Мартіна Модна (І місце), Тетяна Байда (ІІ місце), Вероніка Коровець (ІІІ місце), Анастасія Плівачук (ІІ місце), Альбіна Мусій (ІІІ місце), Катерина Мельник  (І місце), Дарина Луцик (ІІІ місце).

Чемпіони турніру були нагороджені кубком, медаллю та грамотою. Тренер переможця отримував фруктовий, солодкий подарунок. Призери – грамоти і медаль.

Організатори (секція з вільної боротьби, відділ освіти, культури молоді та спорту Вишнівецької ТГ) вдячні спонсорам проведення всеукраїнського турніру у Вишнівці:

ПАП «Добрий самарянин», селищному голові Володимиру Кравцю, Михайлу Борсуку, Олегу Андрусіву, Володимиру Фендичу, Андрію Горохівському, Василю Процюку, Володимиру Мичку.

За сприяння у проведенні змагань дякують і Марії Пограничній та Юлії Цимбалюк. І звичайно, батькам спортсменів, які теж активно долучилися до організації проведення турніру.

Чекатимемо на нові турніри вольових і дужих у Вишнівці!

Людмила Брега

1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126