У Вишнівецькій громаді відзначили День Соборності України

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності.

Соборність – це об’єднання в одне державне ціле всіх земель, духовна консолідація всіх жителів держави, згуртованість громадян, незалежно від їхньої національності. Соборність невіддільна від державності, суверенітету і реальної незалежності народу. Соборність – національна єдність є базовою цінністю громадян України.

З метою патріотичного виховання школярів та розвитку їхньої історичної обізнаності у Вишнівецькій публічній бібліотеці з учнями 10 А і Б класів була проведена година державності: ” Тернистий шлях до Соборності”, а також інтелектуальна гра: “Як ми знаємо Україну”.

Державне свято День Соборності України учні Бодаківської школи відзначили урочисто та патріотично

Для школярів 3-11 класів були проведені години класного керівника: «Гідні пам’яті нащадків» (3-4 класи) та «Трагічна сторінка української історії на шляху до незалежності України» (5-11 кл).

Сьогодні відбулася також урочиста лінійка «Сонце Свободи». Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

Інформаційні заходи проводили у Бутинській школі