У Вишнівецькій громаді пройшли громадські слухання.

23 червня, в приміщенні Вишнівецької селищної ради, пройшли громадські слухання щодо обговорень Положення “Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плату за землю з 01.01.2022 року.

У результаті адміністративної реформи, до Вишнівецької громади у 2020 році доєднались ще 9 сільських рад. На сьогодні у приєднаних селах щодо місцевих податків і зборів діють рішення, прийняті попередніми радами. Тепер ми є однією територіальною громадою і нам потрібно прийняти рішення Вишнівецької селищної ради, яке буде діяти на всій території громади – зазначила головуюча на засіданні Людмила Данилицька.

Слід зазначити, що під час слухань присутні виступили з пропозиціями зменшити ставки земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Деталі у протоколі №17

Протокол №17_compressed