У Вишнівецькій громаді створено перший дитячий будинок сімейного типу.

Семеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування знайшли нову родину.
Батьками-вихователями стали подружжя Соловей Ігоря Володимировича та Любові Анатоліївни, жителів смт Вишнівець Кременецького району.

Соловей_1

Це перший дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) у Вишнівецькій громаді. Загалом до дитячого будинку сімейного типу можна влаштувати до десяти дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі у новоствореному будинку виховується семеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування чотирьох родинних груп. Це, зокрема, п’ять дівчаток та два хлопчики віком від трьох до шістнадцяти років.

Першочерговим завданням кожної владної структури є питання захисту прав дітей. Сюди належить і право кожної дитини мати родину. Сьогодні держава забезпечує пріоритет сімейного виховання, надаючи сім’ям, які приймають у свою родину дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку.

Ми вітаємо батьків-вихователів – родину Солов’їв, які обдаровують теплом і затишком діток, які були позбавлені його. Ви заслуговуєте на повагу і шану як чоловік і жінка, як мати і батько, як жителі нашої громади. Ми гордимося Вами. Бажаємо Вам, аби все те, що Ви вкладете у цих діток, Бог Вам повернув сторицею.

Вишнівецький селищний голова Володимир КРАВЕЦЬ