У Вишнівецькій дитячій бібліотеці – тематична виставка до Дня Матері

Друга неділя травня – День матері. Свято матері – це найкраща можливість нагадати мамі , як сильно ми любимо і цінуємо її. Це свято з кожним роком стає все більш популярним , і це не дивно, оскільки мама, споконвіку ,була найріднішою і найдорожчою людиною для кожного.

Історія свята така : у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам’ять про свою матір , яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.
Її старання увінчалися успіхом – в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День матері як офіційне свято. Хоча по суті це – свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина для своїх дітей.
Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І не випадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей,
можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої мами.
В цей день я від усієї душі вітаю дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Зацвіли пахучим квітом 
Віти яблуні й вишень. 
Усміхаються з привітом 
У щасливий Мамин день.
Пробудилось ясне сонце.
Прокинулось до зорі,
У матусине віконце
Шле проміння золоті.
І пташина щебетлива 
Нам виспівує пісень,
Бо вона також щаслива 
У веселий Мамин день.
Дзвонить ранком дзвін святково,
Дзвонить дітям: дзень-дзелень…
Щоб молитвою до Бога
Починали Мамин день.

У бібліотеці розгорнуто книжково- ілюстративну виставку:
“Матусю мила
Найрідніша в світі.
Ти сонце щире і ясне!”