У День відкритих дверей представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Програми «U-LEAD з Європою» та партнерських організацій зібралися у Тернопільському регіональному офісі

Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Програми «U-LEAD з Європою» та партнерських організацій зібралися у Тернопільському регіональному офісі, де 6 лютого проходив День відкритих дверей.

«Сьогодні першим в Україні свою роботу розпочинає Тернопільський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою». Невдовзі такі офіси відкриються у всіх 24 областях України. Команда офісу буде працювати для розвитку громад, його двері завжди відкриті для всіх. Ми хочемо разом напрацювати спільні завдання та спланувати нашу діяльність, щоб вона максимально відповідала потребам громад», – зазначила у вступному слові керівниця відділу з питань регіональної діяльності «U-LEAD з Європою» Олена Томнюк.

Вишнівецьку громаду представляла заступниця селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Юлія Цимбалюк.