У Києві відбувся семінар з питань інституалізації політики ґендерної рівності

Нещодавно у Києві відбувся семінар з питань інституалізації політики ґендерної рівності у громадах-партнерах програми DOBRE та презентовано Інструментарій ґендерної рівності.

Захід проходив за участі Аліни Бабак, міністерки розвитку громад та територій, Дмитра Микиша, народного депутата України, Юлії Єсмуханової, заступниці керівника програми DOBRE, Ієна Вудварда, директора НДІ в Україні.

Вишнівецьку громаду представляла заступниця селищного голови Юлія Цимбалюк, яка поділилася з учасниками враженнями від візиту у США і подякувала команді NDI за професійну підтримку щодо впровадження ґендерного компоненту у Вишнівецькій ОТГ.

Присутні обговорили питання просування ґендерної рівності як важливого компоненту розвитку територіальних громад.

З інструментарієм оцінки та розвитку стану ґендерної рівності на місцевому рівні ознайомила Олена Єна, директорка програми “Жінки-лідерки”(NDI), а про особливості використання Інструментарію (робота з індексами та планом дій) роз’яснили консультантки NDI Наталія Рябушенко, Наталія Свідерська, Олена Остапчук, Юлія Малько, Юлія Савельєва, консультант Антон Ходаков та Тетяна Іваніна, національна експертка NDI з ґендерно-орієнтованого бюджетування.

Своїм досвідом застосування Інструментарію ділилися Анатолій Бурмака (Старосалтівська ОТГ), Оксана Яріш (Байковецька ОТГ), Тетяна Бобриніченко (Вознесенська ОТГ) та Світлана Євченко (Житомирська міська рада).

Команда NDI презентувала учасникам посібник “Запровадження ґендерно орієнтованого бюджетування в об’єднаних територіальних громадах”.

Олена Єніна подякувала громадам за впровадження ґендерного компоненту на місцях і вручила сертифікати представникам ОТГ.