У НАН прогнозують поступове поширення COVID-19 в Україні

ковід 0092

📍 У Національній академії наук України прогнозують зростання нових випадків коронавірусної хвороби за добу на початку вересня. У перший тиждень очікується в середньому до 1 742 випадків, на другому тижні — до 2 300 випадків.

Наразі темпи поширення захворювання подібні до аналогічного періоду минулого року — зростання становить приблизно 22% на тиждень. Середня кількість нових випадків збільшилася до 1 490 осіб на день (зростання за два тижні — на 49%), середня кількість летальних випадків — 41 на день за останній тиждень (зростання за два тижні — на 67%).

📌Водночас найзагрозливіша ситуація спостерігається в Чернівецькій області, де зафіксована найвища захворюваність на COVID-19 та стрімкі темпи її зростання. Зазначається, що кількість позитивних тестів і випадків коронавірусної хвороби за останні два тижні потроїлась, а число госпіталізацій — подвоїлось.

Джерело: https://invite.viber.com/?g2=AQAPSUc0cPeOJUs8mkgqYKiJ3B5GnagWd2O6q30RDVlbvfEaSQdZ%2FMb43hzugV1D

Закликаємо жителів громади дотримуватись карантинних заходів, передбачених для Тернопільської області, що, на даний час знаходиться у “зеленій зоні” та активно вакцинуватися. Деталі про вакцинацію у свого сімейного лікаря.