У неділю, 26 червня, на майдані Шевченка смт Вишнівець відбувся благодійний концерт до Дня Конституції України «Живи та міцній, Україно»

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.

Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Прийняття Конституції України є закономірною і важливою віхою в історичному розвитку України.

Конституція України була прийнята і затверджена 28 червня 1996 року. Цей день став важливим для всієї України.

У заході взяли участь солісти та аматорські колективи Центру культури і дозвілля Вишнівецької селищної ради, а саме:
✅ вокальний дует будинку культури села Залісці Тетяна Гарасим та Наталя Симчук;
✅ солістка клубу села Млинівці Діана Мержова;
✅ солісти Зразкового аматорського колективу «Візерунок» села Великі Вікнини (керівники Наталя та Віктор Гоюки);
✅ солістка клубу села Кинахівці Аліна Трибух;
✅ вокальний дует клубу села Котюжини Мирослава Медвідь та Тетяна Хільчук;
✅ ансамбль «Намисто» клубу села Дзвиняча (керівник Оксана Мороз);
✅ солістка клубу села Кривчики Анастасія Бондар;
✅ солістка клубу села Кинахівці Тетяна Гродська;
✅ вокальний ансамбль «Квіти польові» клубу села Устечко, Очеретне;
✅ учасниця літературно–драматичної студії «Промінь» Великовікнинського Будинку культури Василина Поліщук;
✅ солісти Народного аматорського ансамблю танцю «Пролісок» клубу села Котюжини (керівник Євдокія Тимошенко);
а також жителі громади:
✅ Любомир Кіт;
✅ Ліза Руденька;
✅ сестри Ірина, Оля та Марійка Рись;
✅ учасники літнього танцювального табору “Orhideya dance” (керівник Ольга Мороз).
Під час концерту проводилась благодійна акція «Повернись живим». Глядачі та учасники мали змогу підтримати Збройні Сили України власними коштами. Всього було зібрано 7833 грн.

Благодійний концерт підготували та провели працівники Центру культури і дозвілля Вишнівецької селищної ради:

директор – Оксана Кравець,

ведуча – Анастасія Поліщук,

звукорежисер – Віталій Іванчук.