У Тернополі обговорили хід реалізації проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”

У понеділок 7-го травня відбулась нарада на якій обговорили хід реалізації проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”. Проект реалізовують громадська організація Освітньо-аналітичний центр розвитку громад спільно з Тернопільським національним економічним університетом, Мiнiстерство молоді та спорту України, Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

“Ми проаналізували результати опитування слухачів після першої сесії і повинні зробити певні висновки. Учасники проекту не є студентами в класичному розумінні, більшість з них працюють в органах місцевого самоврядування або громадських організаціях, тому важливо це враховувати при формуванні домашнього завдання. Також при підготовці другої сесії потрібно більше уваги приділити інтерактивним методам навчання та практичному застосуванню викладеного матеріалу” – наголосив проректор ТНЕУ Григорій Монастирський

Загалом в рамках проекту передбачено проведення 3-х освітніх сесій та підготовка учасниками випускної роботи пов’язаної з стратегією розвитку молодіжного середовища своєї громади.

“Це лише пілотний проект тому потрібно постійно проводити аналіз проміжних результатів та вчасно реагувати на виклики. По завершенню нам важливо не лише підготувати фахівців у галузі молодіжної політики, але й напрацювати удосконалену, уніфіковану освітню програму” – зазначив автор проекту, керівник ГО ЦРГ Максим Черкашин

Підбиваючи підсумки учасники відзначили високий рівень проведення першої сесії та готовність вносити корективи, щоб подальші сесії були ще ефективнішими.

31956927_424848644627911_7961675060933033984_n