У 2020 році у Вишнівецькій школі реалізовуватимуться два великі проєкти на суму понад 2,360,000грн.

проекти логМіністерство освіти і науки України затвердило перелік проєктів в рамках реалізації урядової програми “Спроможна школа для кращих результатів”. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради подав 2 проєкти і обидва Уряд погодив!!!

Отож, упродовж 2020 року в рамках цієї програми у Вишнівецькій ЗОШ буде реалізовано проєкт “Капітальний ремонт “DRIVE ZONE” – території здоров’я й успіху учасників освітнього процесу Вишнівецької ЗОШ” (ремонт та обладнання спортзалу на загальну суму 864 618 гривень) та проєкт “Капітальний ремонт “ШІКС” – шкільного інтерактивно-креативного соціопростору Вишнівецької ЗОШ” (ремонт та обладнання добудованого актового залу на суму 1 млн 496 тисяч 603 грн).

Участь у такій програмі беруть тільки ті заклади, в яких навчається не менше, ніж 350 учнів.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради вдячний за підтримку ініціативи голові громади Володимирові Кравцю та сподівається на допомогу та подальшу співпрацю в реалізації неймовірно важливих та цікавих проєктів.