Фахівці Збаразької районної філії Тернопільського ОЦЗ провели семінар із працівниками КНП «Вишнівецька районна комунальна лікарня»

зайнят      Однією з послуг служби зайнятості є надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи з трудовим колективом у ситуації запланованого масового вивільнення. Питання масового вивільнення завжди постає серйозною проблемою для роботодавців та працівників. Головне у даній ситуації оперативно та невідкладно надати необхідну допомогу та консультації. Так, фахівці Збаразької районної філії Тернопільського ОЦЗ 30.05.2019 року провели семінар із працівниками Комунального некомерційного підприємства «Вишнівецька районна комунальна лікарня», попередженими про заплановане вивільнення.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Заремба роз`яснила присутнім про соціальні гарантії при вивільненні, про послуги служби зайнятості. Поінформувала учасників заходу про можливість участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Пташинська ознайомила колектив з актуальними вакансіями  та поінформувала про нову форму пошуку роботи  на засадах рекрутингу.

Провідний юрисконсульт Наталія Чорна звернула увагу на додержання норм законодавства про працю і зайнятість та розповіла про порядок реєстрації в районній філії, розміри та тривалість виплати допомоги по безробіттю.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Світлана Пачковська надала інформацію щодо навчання за виданими ваучерами на курсах цільового призначення по темі: Інформаційні технології в медсестринстві».     Вивільнювальні працівники ознайомилися з можливістю започаткування власної справи безробітними за допомогою служби зайнятості.

В завершення семінару присутні висловили подяку за доведену інформацію та надані роз’яснення.