Фестиваль відеороликів «Будь на своєму місці!» /15.04.2021/

будь на своєму місціГО “АТОМ” спільно з управлінням у справах сім’ї та молоді ТОДА та іншими партнерськими організаціями проводять Фестиваль відеороликів «Будь на своєму місці!». Метою проекту є популяризація свідомого вибору професії серед учнів та студентів Тернопільської області.

Прийом відеороликів триває до 15 квітня 2021 року. До участі запрошуються одноосібні учасники та команди. Умови участі у Фестивалі додаються. Учасники отримають подарунки від спонсорів та сертифікати.

Контактні телефони координаторів проекту: 098 122 5325, 097 54 14 818.

Умови Фестивалю відеороликів “Будь на своєму місці!”

Тематика відеоробіт:

1. Професії майбутнього
  2. Роблю те, що люблю!
  3. “Мам, я сам!”

Переможці отримають подарунки від спонсорів та партнерів. Переможці отримають подарунки від партнерів. Призовий фонд – понад 110 подарунків!!!

10 квитків на сеанс в мережі кінотеатрів Злата, 8 сертифікатів на трансформаційну гру «Моя улюблена справа» від тренера Світлани Ковальчук, 10 смачних наборів від ТМ РадиМо, 5 сертифікатів на майстер-клас від телевізійників телеканалу Тернопіль-1, 10 сертифікатів на профорієнтаційну екскурсію на телеканал Тернопіль-1,  брендовані футболки та горнята, канцелярські набори та книги про лідерство, бренди та розвиток від кафедри маркетингу ЗУНУ. Окремо визначатиметься переможець за кількістю глядацьких симпатій в Інстаграмі.

• Всі учасники отримають сертифікати про участь в конкурсі!

Прийом відеороликів триває до 15 квітня, визначення переможців – 20 квітня 2021 року. Роботи необхідно завантажити на свій профіль в Інстаграмі з хештегом #Будьнасвоємумісці і відмітити go.atom.te та нашого генерального партнера marketing.zunu, підписатись на вказані сторінки, а також  заповнити заявку в гугл-формі (посилання в шапці профілю ГО АТОМ або за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbjMNMIb44jnhaVuhm26ptbqr_13sEId4dJ0evO4sicVQtnw/viewform

Участь у Фестивалі можуть брати учні та студенти Тернопільської області одноосібно або в командах.

Вимоги до відеороликів:

• максимальна тривалість відеоролику – до 1 хвилини;
  • відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними для учасників засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону тощо);
  • використання під час зйомки та монтажу спеціальних програм та інструментів вітається;
  • учасники самі визначають жанр відеоролика (відео-кліп, репортаж, інтерв’ю тощо).

ГО АТОМ має технічне обладнання та готова за потреби допомогти зняти в м. Тернополі якісне відео з використанням мікрофона-петлічки, постійного світла (2 софт бокси, лампа), штативу та стабілізатора (з питаннями щодо обладнання звертатися до керівника конкурсу: Людмила 067 743 32 73).

Критерії оцінки відеороликів (оцінює журі конкурсу):

• повнота розкриття теми;
  • змістовність та оригінальність ідеї;
  • якісне і вдале поєднання знятого відеоматеріалу, музичного, титрового та словесного оформлення;
  • загальне емоційне враження.