ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ЮНИХ ТАЛАНТІВ ВИШНІВЕЦЬКОЇ  ОТГ «ART-VISH 2019»

Цього року вперше у Вишнівецькій ОТГ започатковано Фестиваль-конкурс юних талантів «ART-VISH 2019» на  тему: «Людина починається з дитинства», який проводився 10 травня 2019 року на  базі Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Символом цього фестивалю – квітуча вишенька.

Організатором є відділ  освіти, культури, молоді та спорту    Вишнівецької селищної ради та  Вишнівецький центр культури і дозвілля.

Інформаційні партнери: Вишнівецька селищна рада, газета «Сила слова»,  громадська організація «ЦВІТ».

Мета фестивалю-конкурсу: виявлення юних талантів серед учнів та молоді Вишнівецької ОТГ та популяризація їхньої творчості.

До участі запрошувалися юні обдарування закладів освіти Вишнівецької ОТГ по таких мистецьких напрямках:

  • Вокал
  • Хореографія
  • Інструментальний жанр
  • Художнє слово
  • Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво

Нагороджувалися учасники за номінаціями, а саме:

ВОКАЛ

1 вікова категорія – 7 – 9 років

Гран-прі –  зразковий дитячий хор  «Дзвіночки»,  композиція «Пісенька про пісеньку», слова  В.Войнарського,  муз.Н.Грицак (керівник: Кошак А.С.) Старовишнівецька ЗОШ.

Диплом I ступеня – хор «Усмішка», композиція «Вітаєм»  (керівник: Кошак А.С.) Старовишнівецька ЗОШ.

Диплом II ступеня –   Очеретнюк Софія пісня «Дружба» (керівник: Гуменна М.В.) Бутинська ЗОШ.

Диплом III ступеня – дует «Вишиванка», «Україно моя» сл.Н. Рубальської, муз.М.Ведмедері  (керівник: Душко А.Б.) Бодаківська ЗОШ.

2 вікова категорія – 10 -14 років

Гран-прі – дует «Мальви», «Дитинство моє веселкове» сл. і муз.Лесі Соболенко (керівник: Душко А.Б.) Бодаківська ЗОШ.

Гран-прі – Свирид Павло Пісня «Ama credi e vai» (керівник: Комаревич І.) Старовишнівецька ЗОШ.

Диплом I ступеня – Ленченко Анастасія «Змінити все» сл. і муз.Тарасової (керівник: Кошак А.С. ) Старовишнівецька ЗОШ.

Диплом II ступеня – Шушкевич Домініка пісня «Намалюй» сл. і муз.Тарасової (керівник: Кошак А.С) Старовишнівецька ЗОШ.

         3 вікова категорія – 15 -17 років

Гран-прівокальний ансамбль «Світанок», пісня «Україна» (керівник: Кравець А.) Вишнівецька ЗОШ.

Диплом I ступеня – Єлизавета Руденька «Так сумно в світі без тебе», муз. В. Майструка (керівник: Майструк В.) Старовишнівецька ЗОШ.

Диплом II ступеня – Гродська Тетяна пісня «Тримай» (керівник: Гуменна М.В.) Бутинська ЗОШ.

Диплом III ступеня – дует « Однокласниці» пісня  «Десь по світу» (керівник: Кошак А.С.) Старовишнівецька ЗОШ.

 

ХОРЕОГРАФІЯ

1 вікова категорія – 7 – 9 років

Диплом I ступеня – танцювальний колектив «Харизма», народний танець «Козачок» (керівник: Шиян С.) Старовишнівецька ЗОШ.

Диплом II ступеня – хореографічний гурток «Водограй», композиція сучасний вальс «Дитинство – це  дружба» (керівник: Костишин) Бодаківська ЗОШ.

2 вікова категорія – 10 -14 років

Гран-прі – танцювальний колектив «Харизма», сучасний танець «Хіп-хоп»

(Керівник: Шиян С.) Вишнівецька ЗОШ.

Диплом I ступеня – колектив «Ритм», танцювальна  композиція  «Добро закохає» (керівник: Софія Шиян) Вишнівецька ЗОШ.

Диплом II ступеня – хореографічний гурток «Водограй», сучасний танець «Bad-boy» (керівник: Костишин) Бодаківська ЗОШ.

3 вікова категорія – 15 -17 років

Гран-прі – танцювальний колектив «BOYS BAND», сучасний танець (керівник: Швед Ю.)

Диплом I ступеня – танцювальний колектив «Харизма», естрадний танець «Полум’я» (керівник: Шиян С.)

Диплом II ступеня – колектив «Ритм», танцювальна композиція «Черемшина» (керівник:  Шиян С.).

«ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ  ЖАНР»

1 вікова категорія – 7 – 9 років

Диплом I ступеня – Маргариту Кіщенко композиція «Листок з альбому».

Диплом II ступеня – інструментальний ансамбль «Марш» (керівник: КравецьА.) Вишнівецької  ЗОШ.

2 вікова категорія – 15 -17 років

Диплом III ступеня – Горват Давид, інструментальне соло «Mia and Seb s «La La Land» (керівник: Кравець А.) Вишнівецька ЗОШ.

«ХУДОЖНЄ СЛОВО»

1 вікова категорія – 7 – 9 років

Гран-прі – Панонько Богданна, художнє  читання «Ти знаєш, мам?» (керівник: КуницькаТ.В.) Вишнівецька ЗОШ.

2 вікова категорія – 10 -14 років

Гран-прі – Олійник Катерина «Казка про Оха чародія» Лесі Українки

(керівник: Дмитришин Л.І.) Вишнівецька ЗОШ.

3 вікова категорія – 15 -17 років

Гран-прі – Єлизавета Руденька, художнє читання «Батьківська хата», Старовишнівецька ЗОШ.

Гран-прі – Волинська Анастасія, поезія «Ти просто людина – та в цім твої крила», Бутинська ЗОШ.

«ОБРАЗОТВОРЧЕ ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»

1 вікова категорія – 7 – 9 років

Гран-прі – Ленченко Анастасія  графіка «Хата Шевченка» Старовишнівецька ЗОШ.

Диплом I ступеня – Неділь Вікторія «Святе сімейство», « Христос Воскрес!», художня вишивка бісер, Старовишнівецька ЗОШ.

2 вікова категорія – 10 -14 років

Гран-прі – Коніщук Юля виріб з бісеру, виріб з модулів (керівник: Тивонюк Л.А), Бутинська ЗОШ.

Диплом I ступеня – Теслюк Юлія малюнок (керівник: ТивонюкЛ.А.), Бутинська ЗОШ.

Диплом II ступеня – Цимбровська Діана малюнок (керівник: Тивонюк Л.А.), Бутинська ЗОШ.

Диплом III ступеня – гурток  «Умілі руки», малюнки «Дитинство», «Щасливе дитинство» (керівник: Сторожук О. Й.), Бодаківська ЗОШ.

Вікова категорія – 15 -17 років

Гран-прі – Якубовський Сергій , Якубовський Максим, малюнок (керівник: ТивонюкЛ.А.)Ю, Бутинська ЗОШ.

Гала-концерт  лауреатів  та  церемонія нагородження переможців Фестивалю-конкурсу юних талантів Вишнівецької  ОТГ «ART-VISH 2019» на тему: «Людина починається з дитинства», присвяченому  Міжнародному  дню захисту дітей, відбудеться 2 червня 2019 року.