ФК «ВИШНІВЕЦЬ» ВПЕВНЕНО ПЕРЕМІГ «ЗБРУЧ-АГРОБІЗНЕС»

24 жовтня, в заключному 18-му турі вищої обласної ліги, ФК «Вишнівець» на власному полі впевнено переміг підволочиський «Збруч-Агробізнес» – 3:0.

Гості приїхали до Вишнівця в обмеженому складі, адже через дискваліфікації і травми головний тренер «Збруча» Євген Андрушків не зміг залучити до гри цілу групу гравців основного складу. Це й відбилося на результаті матчу.

Так після обрізки Андрія Малащука, вишнівчанин Євген Корецький відкрив рахунок у матчі, пробивши у кут без шансів для голкіпера Івана Коція (1:0). За десять хвилин кращий форвард ФК «Вишнівець» Дмитро Галадей скористався передачею з лівого і замкнув дальню стійку (2:0). А на початку другого тайму центральні захисники «Збруча-Агробізнес» не розібрались, за що були покарні Тарасом Бадилякою (3:0).

Могли гості і скоротити рахунок у матчі, зокрема, тільки за п’ять хвилин до завершення матчу вони організували два стовідсоткових моменти, однак не фарт та надійна гра голкіпера господарів Михайла Горліцького робили свою справу…

***

ФК «Вишнівець» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ) – 3:0 (2:0)

24 жовтня. Вишнівець. Стадіон «Вишнівець». 100 гл. +9 град.

Судді: Андрій Гах (Тернопіль), Владислав Русанюк (Тернопіль), Іван Сокіл (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Борис Трач (Тернопіль).

ФК «Вишнівець»: Горліцький, Фесовець, Бондарук, Є. Щербатюк Баб’як, Преварський, Вітерук-к (Корзун, 85), Томич (Михайленко, 70), Бадиляка, Корецький (Загоруйко, 90+1), Галадей.

 «Збруч-Агробізнес»: Коцій, Приян, Ясніцький, Кубик-к,, Миронюк, Ємаєв, Гаврилюк (Смолко, 85), Бурбела (Онищук, 78), Малащук, Копцюх, Донець.

Голи: Євген Корецький (33), Дмитро Галадей (43), Тарас Бадиляка (52).

Попереджений: А. Малащук (80).

Джерело: https://ffternopil.com/news/2599/