Через неформальне навчання до реалізації мрії. Історія успіху Айшат Шахілової

Приємно відзначити тісну співпрацю між Збаразькою районною філією Тернопільського ОЦЗ та Котюжинською ЗОШ 1-2 ступеня, оскільки уже вдруге звертається директор школи Лідія Воробець за допомогою у такій послузі, як направлення людини на підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією “кухар”.

Саме неформальне навчання ідеально підійшло для вирішення питання термінового працевлаштування Айшат Шахілової, яка переїхала з Казахстану в Тернопільську область на Вишнівеччину, маючи двох діток 8 і 3 років. Їй необхідно було шукати роботу недалеко від дому, а школі терміново потрібен був кухар, оскільки попередній працівник пішла в декретну відпустку. Тому зволікати не було коли і саме такий вид навчання підійшов як роботодавцю так і людині.

Провівши дослідження рівня самооцінки Айшат вирішила, що готова здавати екзамен для підтвердження кваліфікації по професії «кухар». З допомогою служби зайнятості подала документи у Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ. Звичайно, було неабияке хвилювання, але бажання і досвід займатися улюбленою справою дали свої результати і екзамен був зданий на відмінно.

Так, завдяки службі зайнятості, обидві сторони цього процесу отримали бажаний результат: роботу та затребуваного працівника. І саме головне реалізацію та здійснення мрії.