Як подати проєкт/пропозицію на “Громадський бюджет 2020”

Для того, щоб подати свій проєкт/пропозицію на “Громадський бюджет 2020” автору необхідно:

1. Детально ознайомитися з Положенням про громадський бюджет Вишнівецької селищної ради на 2020 рік (надалі Положення).

2. Завантажити на сторінці Громадський бюджет (ГОЛОВНА ⇒ БЮДЖЕТ ОТГ ⇒ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ) наступні документи: Бланк-заявка пропозиції (проєкту), Автори пропозиції (проєкту) та їх контактні дані, Список мешканців громади, що підтримують пропозицію (проєкт).

3. Заповнити завантажені документи та особисто подати їх до Координаційної ради, що діє за адресою: смт Вишнівець, вул Грушевського, 6 (при собі необхідно мати підтверджувальні документи згідно п 1.3 Положення). АБО заповнити заявку подання проєкту на е-сервісі Громадський бюджет (відповідний банер на головній сторінці сайту). Поданий проєкт/пропозиція будуть розглянуті Координаційною радою та розміщені на сторінці Громадський бюджет (ГОЛОВНА ⇒ БЮДЖЕТ ОТГ ⇒ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ) та е-сервісі Громадський бюджет.

3-а. За необхідності доопрацювання проєкту, автору необхідно завантажити документ Уточнення форми проєкту, заповнити його та подати до Координаційної ради.

3-б. У разі співфінансування проєкту, автор має надати гарантійний лист про співфінансування проєкту із зазначенням об’єму та вартості робіт/послуг, які будуть надаватися/виконуватися як внесок зі сторони автора проєкту.

4. Підготувати презентацію проєкту/пропозиції для публічного обговорення (в довільній формі), метою якого є детальний аналіз усіх запропонованих проєктів.

5. Заохочувати жителів громади до взяття участі у голосуванні, ознайомлювати їх з основними положеннями та принципами громадського бюджету/бюджету участі, розповсюджувати інформацію стосовно перебігу та результатів процесу голосування та запровадження громадського бюджету Вишнівецької селищної ради.

Бажаємо успіху!

картинка 2 бюджет участі