Як у Вишнівецькій ОТГ проходить екологічна акція “За чисте довкілля”

Як у Вишнівецькій ОТГ проходить екологічна акція “За чисте довкілля”, або як ми долучилися до всесвітнього челенджу #trashtag

Вже більше тижня у Вишнівецькій ОТГ відбувається Всеукраїнська щорічна екологічна акція “За чисте довкілля”. Найбільша активність спостерігалася вчора – на акцію по прибиранню вийшли у всіх населених пунктах громади! Долучися працівники бюджетних установ, Вишнівецької селищної ради, вчителі, учні та технічний персонал шкіл, (Бодаківська Зош І-ііі СтупенівБутинська ЗОШ І-ІІІ ст. Вишнівецької ОТГ Вишнівецька ЗОШ І-ІІІ ст.Старовишнівецька ЗОШ I-III ступенів), працівники дитячих садочків, представники депутатського корпусу та небайдужі жителі.

Висловлюємо всім учасникам екологічної акції щирі слова вдячності! Ми робимо важливу справу! Закликаємо долучатися до акції та не бути байдужими до території, на якій всі ми проживаємо. Сьогодні наша територія стає чистою та охайною, якою вона буде завтра залежить від кожного з нас.