Інтелектуальний турнір «Natus vincere» у ТНЕУ /21.02.2020/

Задля створення сучасних програм розвитку особистості, нових інтерактивних задумів та спільних перспективних проектів запрошуємо учнів 10-11 класів до участі у IV Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natus vincere» на кубок ректора ТНЕУ.unnamed

Під час проведення Турніру планується робота чотирьох секцій: правової, соціолого-психологічної, міжнародного права і секції інформаційної та соціокультурної діяльності (історико-філологічна).

Команди, які виявили бажання взяти участь у Турнірі, повинні надіслати до 21.02.2020 р. на електронну адресу організаційного комітету творчу презентацію на одну із запропонованих тем. Другий та третій етапи будуть проводитись 12-13. 03.2020 р. на базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46 а.

Протягом Турніру для усіх охочих проводитимуться різноманітні майстер-класи, ділові ігри, тренінги. Команди-переможці будуть відзначені дипломами та цінними подарунками.

Окрім цього, задля забезпечення не менш цікавого та захоплюючого проведення часу керівниками команд в рамках Турніру буде проводитись тренінг-інтенсив для вчителів у форматі живої бібліотеки: «Інтерактивний освітній простір у сучасній школі: місія здійсненна», участь у якому дозволить слухачам поповнити портфель педагогічних ключових компетенцій використання інноваційних інструментів, новітніх підходів до викладання та отримати відповідні сертифікати.

Усі витрати, пов’язані з перебуванням учасників Турніру – за рахунок приймаючої сторони.

Більш детально з умовами участі у заході можна ознайомитися у Положенні про проведення Турніру, яке додається.

Додатки: