Інформація для інвесторів щодо інтерактивної карти

Відповідно до листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 12.02.2020 № 3912-05/8728-06 та пункту 8 доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 28.01.2020 № 3364/0/1-20 щодо налагодження системи інформування потенційних інвесторів стосовно можливості розміщення об’єктів виробництва, зокрема інноваційних технологічних кластерів, в місцях оптимального приєднання до вільних потужностей, що входять до складу магістральних ліній електропередачі, повідомляємо наступне.

На офіційному вебсайті ПрАТ “НЕК “Укренерго” (далі – Товариство) за посиланням: https://ua.energy/karta-pryyednannya/ розміщено інтерактивну карту приєднання, яка містить територіальну прив’язку та технічні характеристики електропідстанцій, що знаходяться в підпорядкуванні Товариства. Крім того, на зазначеній карті відображені системи розподілу із зазначенням рівнів напруги та інформації по режимному дню: номінальна потужність, максимально допустима потужність та електричне навантаження в режимний день.

Разом з тим, потенційні інвестори в розділі “Єдине вікно (приєднання)” за посиланням: https://ua.energy/kliyentam/yedyne-vikno/ мають можливість отримати додаткову інформацію щодо порядку приєднання до системи передачі.

Також в розділі “Укренерго майбутнього” (https://ua.energy/majbutnye-ukrenergo/) є можливість ознайомитися із стратегією Товариства, Планом розвитку системи передачі на наступні 10 років, звітом з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей та планами інтеграції OEC України до загальноєвропейської енергосистеми ENTSO-E.

1200px-Ukrenergo_Logo_ukr укренерго лог