Вертеп Недільної школи при храмі Вознесіння Господнього здобув перше місце на “Параді вертепів” у Тернополі

Духовність – основа не лише навчання та виховання, а й усього життя.

28 січня 2019 р. у ТЦ “Подоляни” відбувся традиційний (вже увосьме) конкурс “ПАРАД ВЕРТЕПІВ” – дійство, яке пропагує сімейні цінності, шанування традицій та звичаїв.

Надзвичайно приємно, що у нашому селищі при церкві Вознесіння Господнього (настоятель о. Василь Дідик) вже декілька років проходить навчання як дітей, так і дорослих у Недільних школах.

Заняття відвідують учні Вишнівецької, Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ”Вишнівецький професійний ліцей”, музичної школи, вихованці ДНЗ “Малятко”.

Дякуючи спільній праці дітей, батьків, наставників (о. Василь Дідик, Лариса Дідик, Люда Шушкевич), наш вертеп цьогоріч (вже вдруге поспіль!,) здобув І МІСЦЕ !!

Радіємо, що у сьогоденному житті духовність, любов, взаємодія об’єднує все більше і більше людей, а діти навчаються терпимості, поваги до ближнього, милосердя.

Джерело.