ВИЇЗНИЙ РЕЙД СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ У ВЕЛИКИЙ ТА МАЛИЙ КУНИНЕЦЬ

Начальником служби у справах дітей Вишнівецької селищної ради – Володимиром Морозом, спільно із головним спеціалістом Ольгою Бродецькою та провідним спеціалістом служби Валентиною Забрамною, 10 вересня 2021 року було проведено рейд-перевірку у селах Великий та Малий Кунинець Кременецького району Тернопільської області.

В ході проведення рейду було обстежено умови проживання 2 дітей-сиріт, які виховуються в сім’ях піклувальників та 8 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час проведення візитів працівниками служби, з батьками та піклувальниками були проведені бесіди, щодо належного виховання, утримання та розвитку дітей даної категорії.

“Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах”

Таке переконання висловив начальник служби Володимир МОРОЗ, підсумовуючи результати виїзду.

Рейд Кунинець