Відзначено переможців та учасників Громадського бюджету

У суботу, 22 грудня відбувся інтеграційний захід “Зробимо громаду кращою” у Вишнівецькій ОТГ, на якому були відзначені учасники та переможці Громадського бюджету. Під час заходу представники влади громадськості, автори проектів та учасники голосування обмінялися думками про перший досвід реалізації бюджету участі. Приємно, що було подано аж 16 проектів, кожен з яких був відзначений подяками за активну участь у розвитку громади від Вишнівецької селищної ради. Сумарно за усі проекти проголосувало понад 1 500 мешканців, тобто більше 20% всіх хто мав право голосу.

Переможцем стали одразу два проекти, деталі на офіційній сторінці громади.

Захід організовано в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» є регіональним партнером програми DOBRE в Тернопільській області та виконавцем проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні».