В рамках проєкту “Надання соціальних послуг в громаді” Вишнівецьку громаду відвідали представники Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ)

В ході візиту була проведена нарада з робочою групою, яка впроваджує проєкт у Вишнівецькій ОТГ, під час якої обговорено стан виконання Плану заходів з реалізації мікропроекту.
Також представниками проекту було здійснено контрольні заміри приміщення (частину першого поверху будинку Вишнівецької лікарні), яке виділене для створення Центру надання соціальних послуг. Найближчим часом відбудеться виготовлення проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту приміщення.
Нагадуємо, що проєкт Світового банку “Надання соціальних послуг в громаді” фінансується за рахунок грантових коштів, наданих УФСІ Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку.
Вишнівецька громада, в рамках цього проєкту, залучить 140 тис. дол. США на ремонт приміщення та закупівлю обладнання для повноцінної роботи Центру надання соціальних послуг.