День народження Т. Г. Шевченка відсвяткували у Вишнівецькій громаді

12 березня у Вишнівецькій об’єднаній територіальній громаді пройшли урочистості з нагоди святкування 204-ліття від дня народження Тараса Шевченка.

Вишнівецький будинок культури був заповнений майже повністю. Глядачі мали можливість прослухати твори Великого Кобзаря у виконанні народного хору об’єднаної громади, учнів Вишнівецької, Старовишнівецької, Бутинської і Бодаківської загальноосвітніх шкіл, а також учнів та викладачів Вишнівецької музичної школи. Усіх присутніх з цим святом привітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької ОТГ – Марія Погранична.
Все дійство пройшло в приємній атмосфері, вдячні глядачі оплесками нагороджували кожного читця чи виконавця, а насамкінець, коли на сцені зібрався весь колектив артистів – зал аплодував стоячи.