Застраховані особи отримали 7,2 млрд грн лікарняних і декретних у І півріччі

фсс купа грошейУпродовж січня–червня Фонд соціального страхування України профінансував надання матеріального забезпечення застрахованим особам на суму понад 7,2 мільярди гривень. Виплати отримали близько 1,4 мільйони працюючих українців.

За оперативними підсумками І півріччя 2020 року видатки на матеріальне забезпечення зросли на 862 мільйони, або 13,6% порівняно з тим же періодом минулого року.

У звітному періоді Фонд направив:

• на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності, у тому числі, в разі ізоляції від COVID-19 – 4,93 млрд грн;
  • допомог по вагітності та пологах – 2,27 млрд грн;
  • допомог на поховання – 0,02 млрд грн.

Нагадаємо, ФССУ перевів фінансування лікарняних і декретних у оперативний режим – станом на сьогодні Фонд здійснює фінансування заяв-розрахунків на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам упродовж одного робочого дня.