Кубок Збаразького району. Трофей розіграють “Вишнівець” і “Галичина”

логотип футболУ неділю, 16 серпня, визначилися фіналісти Кубка Збаразького району. Обидва півфінальні матчі, як і личить поєдинкам подібного рівня, видалися напрочуд цікавими, напруженими та ще й з елементами драми. Зокрема у Вишнівці справа йшла до серії післяматчевих пенальті, коли найкращий бомбардир місцевої команди Владислав Мацюк забив у ворота ФК “Зарубинці” переможний гол. Форвард “городян” відзначився на 88-й хвилині, а вже у компенсований час інший лідер “Вишнівця” – Анатолій Лукащук добив деморалізованих і знесилених гостей.

Своєю чергою, у Чернихівцях все вирішив гол іншого відомого у районі бомбардира – Василя Стрільця. Лідер атак “Галичини” вразив ворота “Нижчих Луб’янок” на 76-й хвилині. Гол нападника став єдиним у матчі.

КУБОК ЗБАРАЗЬКОГО РАЙОНУ. РЕЗУЛЬТАТИ 1/2 ФІНАЛУ

“Вишнівець” – “Зарубинці” 4:2

Голи: Мацюк 9, 88, Лукащук 75, 90+1 – Опоку 27, білик 31 пен

“Галичина” (Чернихівці) – “Нижчі Луб’янки” 1:0