На службі у Вишнівецькій пожежній охороні новий спецавтомобіль

21 грудня представники Тернопільське обласне відділення Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО, побували у Вишнівецькій ОТГ для передачі пожежного автомобіля, подарованого нашими друзями з Польщі.

Команда Вишнівецьких пожежників, радо приймала усіх хто долучився до цієї події. Це голова Вишнівецької ОТГ Володимир Кравець, заступник голови Вишнівецької ОТГ Юлія Цимбалюк, начальник ДСНС Збаразького району Ігор Ваверчак та представники ТОВМЦВП ЮНЕСКО Віталій і Юрій Семенюки.

Знаючи керівника Вишнівецької ОТГ та його команду віримо, що ця громада має досить хорошу перспективу розвитку.

Бажаємо усім жителям Вишнівецької ОТГ, здоров’я та наслідування очільника своєї громади, який не лише керує справами, але якщо необхідно сам сідає за кермо бульдозера і розчищає дороги.