Незабаром у нашій громаді! Святковий етюд “Гість із неба – Святий Миколай, у Вишнівецьку громаду з добром завітай!”

98_main

Зовсім скоро в Україні відзначатимуть одне з найулюбленіших дитячих свят – День святого Миколая.

Цьогоріч у Вишнівецькій ОТГ 19 грудня о 14 год 30 хв. Відбудеться святковий етюд

«Гість із неба – Святий Миколай, у Вишнівецьку громаду з добром завітай!»

У програмі:

• 1) «Зимова казка добрих янголят»
  • 2) Запалення вогнів новорічної ялинки
  • 3) Відкриття резиденції Святого Миколая
  • 4) Нагородження переможців II етапу Всеукраїнських олімпіад та конкурсів учнів шкіл Вишнівецької ОТГ
  • 5) Конкурс листівок до Дня святого Миколая.

Щоб долучитися до святкового конкурсу, треба власноруч виготовити листівку. Ми жодним чином не обмежуємо творчість маленьких учасників. Це може бути малюнок, аплікація чи будь-яка інша яскрава робота.

Умови конкурсу дуже прості :

• Вік учасників – до 10 років.
  • Листівку потрібно принести на свято і залишити у резиденції (в будиночку) Святого Миколая.
  • Разом із виробом просимо прикріпити фото учасника і вказати прізвище, ім’я та номер телефону когось із дорослих  членів сім’ї.

А вже ввечері 19 грудня конкурсна комісія на чолі з Святим Миколаєм підіб’є підсумки і назве трьох переможців, які отримають  квитки на мультфільм «Людина- павук» (Подоляни) та святкову фотосесію у резиденції Святого Миколая.

Бажаємо успіхів і з нетерпінням чекаємо біля святкової ялинки!

jal_3568a