Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади у Вишнівецькій селищній раді

Вишнівецька селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування:

Головний спеціаліст Служби у справах дітей Вишнівецької селищної ради.

Вимоги до претендентів:

• громадянство України,
  • знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», Законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи у справах дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», Бюджетний кодекс, нормативно правові акти Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, практику їх застосування та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги:

• повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліст за напрямом – психологія або соціальна робота;
  • стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій  не менш  2 роки;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіти технікою роботи на персональному комп’ютері;

Перелік документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад:

• письмова заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 3х4 см;
  • копії документів про вищу освіту;
  • декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про засади  запобігання і протидії корупції»(nazk.gov.ua)
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копія трудової книжки;
  • копія військового квитка (для військовозобов’язаних)
  • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

Документи приймаються з 25.06.2021р. протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою смт. Вишнівець, вулиця Грушевського,6; кабінет №1.

Документи, надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу, не розглядаються.

Телефон для довідок 3-14-40