Осіннє свято у Бутинському дитсадку “Дзвіночок”

Осінь, осінь, листопад,
Жовте листя стелить сад,
За моря в краї далекі
Відлетіли вже лелеки.
Хмари небо затягли,
Вітер віє з-за гори,
Ходить осінь листопадом,
Жовте листя стелить садом.

В Бутинському ЗДО відбулось свято осені під назвою «У кози на городі». Настала пізня осінь. Дерева стоять зовсім голі. Багато похмурих і дощових днів. Пташок зовсім не чути. На полях і в садах вже зібраний увесь урожай.  Сумно. Похмуро. Все в очікуванні зими.  Але у залі панувала справжня барвиста осінь, на імпровізованій сцені опадало багряне осіннє листя, яке доповнювало чудовий настрій кожного присутнього в залі, хоч за вікном і було хмарно.

Вихованці дитячого садочку залишили хороші спогади про осінь. Чудова атмосфера панувала протягом усього свята.

Вихованці разом з вихователем Новіцькою М.Р. та помічником вихователя Соболевською Л.І. зустрілися зі щедрою Осінню (роль виконувала Тетяна Мельничук), тітонькою Козою (роль виконувала Випринюк Наталя) співали пісень, танцювали (музичний керівник Клепач В.Ф.), декламували вірші.

Цікавою була й виставка сімейних виробів з природного матеріалу, кожен учасник якої мав можливість виявити свої таланти і неперевершену фантазію.

Свято пройшло весело й цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Мар’яна Новіцька