Триває прийом голосів за проекти ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ-2019

Голосування за проекти громадського бюджету Вишнівецької ОТГ на 2019 рік

З 05 грудня у Вишнівецькій ОТГ стартує голосування за проекти громадського бюджету на 2019 рік.

Останній день голосування – 18 грудня 2018 року.

Де можна ознайомитись з проектами?

Цього року до голосування допущено 16 проектів. Ознайомитись з усіма ними можна на офіційному сайті Вишнівецької ОТГ в розділі «Громадський бюджет»

Хто може проголосувати?

Голосувати можуть люди, які проживають у Вишнівецькій громаді і підтвердять це наявністю відповідної прописки у паспорті.

Як проголосувати?

Голосування здійснюється у пунктах голосування за пред’явлення оригіналу паспорту  шляхом заповнення бланку голосування з обов’язковим наданням згоди на обробку персональних даних. Також через електронну систему на офіційній платформі Вишнівецької ОТГ, виконавши відповідну процедуру реєстрації.

Де можна проголосувати?

Перелік пунктів голосування:

–    Адмінприміщення Вишнівецької селищної ради (смт. Вишнівець, вул. Грушевського, 6, тел.: (03550)3-12-62);

–    Адмінприміщення Бодаківського старостинського округу (с. Бодаки, вул. Центральна, 1, тел.: (03550)3-53-84);

–    Адмінприміщення Бутинського старостинського округу (с. Бутин, вул. Нова, 7, тел.: (03550)3-45-31);

–    Адмінприміщення Старовишнівецького старостинського округу (с. Старий Вишнівець, вул. Шлях, 30, тел.: (03550)3-12-63).

Чи можна проголосувати, не виходячи з дому?

Для цього ви маєте завантажити бланк для голосування на сайті Вишнівецької ОТГ в розділі «Громадський бюджет», роздрукувати і заповнити його. Відскануйте або сфотографуйте заповнений бланк, 1-шу сторінку та сторінку з пропискою вашого паспорта і надішліть ці три копії на електронну адресу: vuchnivets.selrada@ukr.net з темою листа «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ». Або скористатися електронною системою на офіційній платформі Вишнівецької ОТГ.

зроби кращою