Фотоконкурс «МОЄ МІСЦЕ ЗАТИШКУ У ВИШНІВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яке відзначається щорічно 1 червня, службою у справах дітей Вишнівецької селищної ради організовується фотоконкурс
«МОЄ МІСЦЕ ЗАТИШКУ У ВИШНІВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ»
Умови конкурсу:
✅ У конкурсі можуть брати участь діти до 18 років, які є жителями та гостями Вишнівецької громади.
✅ На фото має бути зазнімкована дитина на фоні краєвиду у Вишнівецькій громаді, який подобається та надихає учасника.
✅ Разом із фото потрібно надіслати наступну інформацію:
➡️ прізвище та ім’я учасника/учасниці;
➡️ вік учасника/учасниці;
➡️ місце де зроблена фотографія.
✅ До участі у конкурсі допускається не більше 3-х фото від одного учасника/учасниці.
✅ Фото приймаються до 30 травня 2022 року включно, на електронну пошту: 44184364@mail.gov.ua або ssdvyshnivets@ukr.net
✅ Вся інформація буде розміщуватися на сторінці Вишнівецької територіальної громади у соціальній мережі Facebook.
(Надсилаючи фото на конкурс, учасник/учасниця підтверджує володіння правами на фотографію та надає право організатору конкурсу використовувати фото на безоплатній основі та без згоди учасників, із зазначенням, при можливості, автора фотографії.)
✅ Переможці будуть визначенні за кількістю вподобайок, підрахунок яких здійснюватиметься 30 травня.
✅ Оголошення результатів буде опубліковано на сторінці Вишнівецької територіальної громади у соціальній мережі Facebook 1 червня 2022 року.
✅ Переможці отримають подарунки від організаторів.
Контактні тел.:
0671142457 – Мороз Володимир
0968392526 – Бродецька Ольга
Отримуємо разом море позитивних емоцій від наших діток!
фотоконкурс_2