«Шлюб за добу»: одружитися за спрощеною процедурою можна буде і в «Офісі щастя»

юст шлюбСервіс Мін’юсту «Шлюб за добу», який передбачає спрощену процедуру реєстрації шлюбу, у Тернополі діє з лютого 2017 року. Локацією для проведення таких церемоній був визначений Український дім «Перемога». Однак вже невдовзі одружитися, не чекаючи 30 днів після подання заяви, можна буде і в новому залі для урочистих подій «Офісі щастя», який нещодавно відкрив свої двері в обласному центрі.

23 липня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільський області задоволено Клопотання про спроможність надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу від Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма «Кінодністер», оскільки воно відповідає усім необхідним для цього вимогам.

Відомості про організатора державної реєстрації шлюбу:

Повне найменування юридичної особи: Тернопільське обласне комунальне підприємство «Фірма «Кінодністер».

Місце знаходження: 46002 м. Тернопіль, вулиця Лисенка, 10; фактичне місцезнаходження юридичної особи: 46002 м. Тернопіль, вулиця Лисенка, 10

Код ЄДРПОУ: 02403897

Місце проведення державної реєстрації шлюбу: 46002 м. Тернопіль, вулиця Гетьмана Мазепи, 1, тел. 0963981621

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області