ІЗ ВИХОВАТЕЛЯМИ МАЛЮКИ ВСЕ МАЛЮЮТЬ ЗАЛЮБКИ

Кожна дитина під час вивчення навколишнього світу намагається відтворити його в своїй діяльності. Чудові можливості для цього надає художня діяльність.
Малювання нетрадиційними техніками відкриває широкий простір для дитячої уяви. Сьогодні ми з дітьми спробували малювати на харчовій плівці. Спочатку у них було здивування, коли дивилися, як вихователі Ольга Сергіївна Кирик та Валентина Олегівна Наумович готувалися до заняття. Потім всі діти з радістю взялись за пензлики та почали малювати велику картину. Заняття проведене на мальовничій вишневій алеї пройшло весело, цікаво і пізнавально.
Розглядаючи дитячу творчість хочеться побажати усім нам, щоб цей світ, який малюють діти був мирний, барвистий і доброзичливий!