1 червня – Міжнародний День захисту дітей

Дорогі діти!
Щиро вітаю вас із світлим прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!
Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки вас – маленьких сонечок.
Любі діти! Ви майбутнє нашої громади, наша сила, впевненість у собі. Усе найкраще що ми робимо у цьому житті, – ми робимо лише для вас і заради вас.
Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку, великих успіхів і здійснення найзаповітніших дитячих мрій.
Дякую усім батькам, педагогам, службі у справах дітей, лікарям, фахівцям соціальної роботи, Центру культури та дозвілля за щоденну працю та турботу про дітей.
Слова особливої подяки батькам-вихователям, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам, патронатним вихователям, які піклуються про діток, що залишилися без батьківського піклування.
У цей святковий день бажаю всім здоров’я, душевного спокою та мирного неба над головою!
До зустрічі 5 червня на “Вишневій алеї”
Вишнівецький селищний голова Володимир КРАВЕЦЬ.
5bc65a7c31130047495987 494e9912624ea4c36abc