10 переселенців шукають роботу на Збаражчині

цз 4543

Станом на 10.11.2022 року до Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості  звернулось 77 внутрішньо переміщених осіб з регіонів України, де ведуться бойові дії, з них 46 осіб отримали статус безробітного.

За скеруванням служби зайнятості 25 осіб працевлаштовані. Найбільше у сферах роздрібної торгівлі, сільського господарства, переробної промисловості.

На 10 листопада 2022 року кар’єрні радники служби зайнятості Тернопільщини продовжують пошук прийнятних місць праці для 10 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного.

Серед них такі працівники, як адміністратор, менеджер, секретар, укладальник-пакувальник, продавець продовольчих товарів, касир квитковий, оператор заправних станцій.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у Збаразьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості. Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

Довідки можна отримати за телефоном “гарячої лінії” Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756 та Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості – (03550) 21794.

Роботодавцям та шукачам роботи – чат-боти від служби зайнятості тут: https://ter.dcz.gov.ua/novyna/robotodavcyam-ta-shukacham-roboty-chat-boty-vid-sluzhby-zaynyatosti-0

Працюємо на благо України та українців!

Збаразька районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості