13 червня 2019 року відбулася нарада керівників закладів освіти Вишнівецької ОТГ

Освітяни підсумували роботу кожного закладу, ділилися успіхами та окреслювали плани на майбутній навчальний рік. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Погранична повідомила, що керівництво громади на чолі з головою Володимиром Кравцем високо оцінює роботу освітньої галузі громади.

“Безперечно, це успіх, але, водночас, це величезна відповідальність, – відмітилила вона, – бо і в майбутньому ми маємо виправдати очікування громади і зробити усе можливе, щоб заклади освіти могли надавати якісні освітні послуги. Нами має рухати не боязнь інституційного аудиту Державною службою якості освіти, бо це пережитки минулого, а відповідальність перед учнями, їхніми батьками та перед собою. Маємо не забувати, що шлях до серця учня – це чисте серце учителя. Сучасний учитель – це людина, яка не відокремлює себе від учнівського колективу, а може бути увімкнута в усі теми, які є актуальними для дітей”.

Завідувач методичним центром Майя Мінакова презентувала освітянський календар успіхів та напрацювань, який має лягти в основу альманаху “Освіта Вишнівеччини”, бо нам є чим пишатися, нам є заради кого вибудувати освітню траєкторію.

Варто відмітити, що освітяни Вишнівеччини надзвичайно цінують позицію голови громади Володимира Кравця щодо пріоритетності освіти та його величезний вклад у створення комфортного освітнього середовища у закладах освіти Вишнівецької ОТГ.

Підсумовуючи, Марія Погранична сказала, що пишається тим, що кожен заклад освіти уже напрацював свою стратегію. Запорукою нашого успіху має бути вмотивований учитель, який вибудовує партнерські стосунки з дітьми, батьками та громадськістю.