14 лютого у Вишнівецькій громаді – незвичайний день!

14 лютого відзначаємо День дарування книг та День закоханих. А у Вишнівецькій громаді…

Вишнівецька публічна бібліотека

До Дня дарування книг Вишнівецька публічна бібліотека розпочала акцію “Бібліобартер”85244729_607118526499821_1429693668222042112_n

Бутинська школа

Чергова партнерська зустріч батьків, учителя та учнів першого класу НУШ відбулась у переддень святого Валентина. Було цікаво, пізнавально та дуже чуттєво. Особливо отримати Валентинки виготовленні дітьми власноруч для своїх батьків. Співпрацюючи, допомагаємо один одному! 

А у День святого Валентина атмосфера любові заполонила школу…

Бодаківська школа

У Бодаківській ЗОШ І –ІІІст. у цей лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…
Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена «валентинками».
Старшокласники організували та провели вечір. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла.
Та найцікавішим виявилось обрання найромантичнішої пари вечора. Переможцями стали Чепчур Мар’ян та Стецюк Мар’яна.
Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Старовишнівецька школа

Напередодні Дня святого Валентина у Старовишнівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів учитель математики Господарисько С.І., провела інтегрований урок “Математична кав’ярня. Теплі історії про кохання”.

Із чого починається математика? Здебільшого – із любові. Учні слухали теплі математичні історії і згадували дитинство (Саша+ Таня= ?), доводили рівність 1+1=1, дізналися про науку “любовометрію”, а ще читали поезію Т.Г. Шевченка в числах.

Родзинкою уроку було математичне освідчення в коханні і складання сенкану за ключовими словами “математика” і “кохання”.

14 лютого відбувся розважальний захід до Дня Святого Валентина “Така любов буває раз в житті…”. У дружній атмосфері учні команди хлопців під керівництвом Кухарка Станіслава та команди дівчат під керівництвом Левенець Марії змагались за звання найрозумніших, найспритніших та найактивніших.

Цей розважальний захід відбувся у форматі одного з відомих в Україні телешоу. Кілька раундів з цікавими завданнями пройшли дуже швидко. Окрім конкурсів, де варто було проявити теоретичні знання з історії, культури чи мистецтва, були й практичні завдання – крутити обруч та піднімати гантелі, а також танцювальний конкурс на спритність. Відповідно до отриманих балів перемогла команда хлопців.

 

ДНЗ “Вишнівецький професійний ліцей” 

Напередодні Дня святого Валентина❤️ та з нагоди свята всіх закоханих учні та класний керівник групи#15 Ткачук Олена Ігорівна побажали усім ніжності, любові, краси, тепла,щирості,здійснення мрій та шаленого вогника в очах.

А ще – взаємних почуттів, які надихають на приготування нових страв, на написання віршів та пісень, на будівництво фантастичних споруд, на малювання картин… Бо таки хочеться посперечатися з Достоєвським: ” Світ врятує ЛЮБОВ”. А краса, – так, додатковий бонус.

Тож, бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри.

Будьте щасливі!