15 травня відбулось пленарне засідання позачергової тридцять сьомої сесії восьмого скликання Вишнівецької селищної ради

15 травня цього року відбулось пленарне засідання позачергової тридцять сьомої сесії восьмого скликання Вишнівецької селищної ради. Вів його голова Вишнівецької ОТГ Володимир Кравець.
Першою затверджувалася угода про надання субвенції в сумі 44764 грн. із бюджету Дзвинячанської сільської ради бюджету Вишнівецької селищної ради на утримання Вишнівецької МПО. Тут доповідала секретар селищної ради Марія Волинець.

Із звітом про виконання селищного бюджету за перший квартал 2019 року виступила начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку, головний бухгалтер селищної ради Оксана Янкова. Вона детально проаналізувала надходження і використання коштів по всіх статтях селищного бюджету. Звіт затверджено (із ним ви зможете ознайомитись у наступному номері газети «Сила слова»).

Були внесені зміни до рішення сесії селищної ради від 21.12.2018 року №765 «Про селищний бюджет на 2019 рік».

Депутати відгукнулись і на потреби людей, котрі звернулись за матеріальною допомогою, в тому числі і учасники АТО, ОСС та власники підтоплених домогосподарств.

Розглядались й інші питання поточної роботи.

Текст – АННА ПОЛЯНКО