Тренінг “Інноваційні технології для підвищення якості мовно-літературної освіти” у Старовишнівецькій школі

11 жовтня 2019 р. у Старовишнівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Вишнівецької ОТГ для вчителів української мови та літератури, проведено тренінг “Інноваційні технології для підвищення якості мовно-літературної освіти”. Організовано його було за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради та Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти.

Методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО Майя Кондирєва ознайомила учасників тренінгу з сучасними інноваційними технологіями для підвищення мовно-літературної освіти та зі специфікою організації освітньо-методичної діяльності учителів словесності в умовах реформування загальної середньої освіти. Словесники освітніх закладів громади мали змогу практично повправлятись у складанні технологічних карт уроку, використовуючи шаблони технологій навчання.

Відгуки вчителів є свідченням того, що тренінги потрібні для творення нових уроків словесності як студій особистісного розвитку учнів.

Сертифікати отримали 15 учасників зустрічі.