2 березня відбувся другий відкритий Всеукраїнський юнацький турнір «Кубок Вишнівця» з вільної боротьби серед дітей

Привітав гостей голова Вишнівецької ОТГ Володимир Кравець.

Виступили також заступник голови громади Юлія Цимбалюк та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради Марія Погранична, а також президент Збаразького клубу ФСК «Чемпіон» Петро Король. Від гостей промовляли віце-президент Асоціації спортивної боротьби Польщі Рішард Медвецкі, президент Федерації, громадський і політичний діяч, депутат Хмельницької обласної ради Василь Процюк. Був присутній і завкафедрою Кам’янець-Подільського педуніверситету, заслужений тренер України з вільної боротьби, професор Леонід Гурман.

Спортивна подія зібрала понад півтори сотні юних спортсменів із кількох областей України та республіки Польща. Приємно, що зараз у групі вільної боротьби тренується і чимало юних вишнівчан, багато з яких стали чемпіонами «Кубку Вишнівця-2018». Це, зокрема, Назар Баньковський, Роман Догон, а також , Мартіна Модна та Влад Модний.

«Кращим борцем турніру» визнаний Влад Хариш, в номінації «Краща техніка на турнірі» – Назар Баньковський, а в номінації «За волю до перемоги» – Мартіна Модна.