05 березня у Вишнівецькій громаді відбувся благодійний аукціон “НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ”

Захід пройшов у дружній та відкритій атмосфері під музичний супровід пісень Володимира Івасюка, які виконували солістки Вишнівецького ЦКІД з різних населених пунктів нашої громади та хореографічні композиції юних танцівниць ЗАТК “Візерунок” с. Великі Вікнини (керівник Наталія Гоюк).
Ведучі заходу Віталій Іванчук та Анастасія Гоюк активно рекламували та торгували лотами, за які велася неабияка боротьба.
Усі кошти підуть на підтримку зборів для наших захисників, про які ми писали раніше.
Дякуємо усім учасникам та організаторам, Центр культури і дозвілля Вишнівеччини, Вишнівецька територіальна громада, Вишнівецький ліцей Вишнівецької селищної ради та усім жителям, які підготували картини, вишивки, смаколики, художні вироби, прикраси та інші предмети для аукціону!
Разом переможемо! Слава Україні!