22 жовтня 2019 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад у Вишнівецькій селищній раді

вакансія лог22 жовтня 2019 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад а саме:

• Провідний спеціаліст відділу загальної та організаційної роботи Вишнівецької селищної ради та
  • Начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку, головний бухгалтер Вишнівецької селищної ради.

Згідно протоколу № 2 від 22.10.2019 року засідання конкурсної комісії Вишнівецької селищної ради для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування переможцями конкурсу на посаду Провідний спеціаліст відділу загальної та організаційної роботи Вишнівецької селищної ради став Рамський Валерій Олександрович (переглянути протокол). А на посаду Начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку, головний бухгалтер Вишнівецької селищної ради переможцем конкурсу стала Ганжа Наталія Миколаївна (переглянути протокол).